Paruky Jilly Lenau s.r.o. (Brno - Staré Brno)

Specialista na problém s vlasy

Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej paruk.

  • Žlutý kopec 543/7
  • Brno - Staré Brno
  • 602 00
  • ZP p. Gallové
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč zvolit paruky a příčesky od nás?

Společnost Jilly Lenau jsme založili roku 1994 – více než 20 let tak dodáváme kvalitní a cenově dostupné paruky. Jsme výhradním zástupcem přední německé značky Ellen Wille na českém trhu. Její výrobky ocenila Mezinárodní asociace kadeřníků prestižní cenou AWARDS za rok 2014.

Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej paruk, příčesků, tupé i speciálních kosmetických přípravků. Dodáváme paruky z pravých vlasů i umělých vláken. V naší bohaté nabídce nechybějí dámské, dětské ani pánské paruky.

Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si paruky či příčesky z pravých vlasů. Dodáváme výrobky moderního střihu v atraktivních barvách. Určitě objevíte takovou paruku, která ideálně sedne vašemu stylu.

Parukářské zboží pro vaši spokojenost

Parukářské zboží distribuujeme prostřednictvím sítě přibližně 50 obchodů po celé České republice. Provozujeme také přehledný a praktický e-shop.

Krédem naší firmy je spokojený zákazník – veškeré objednávky, dotazy či případné reklamace řeší ochotný a vyškolený personál. Neváhejte a kontaktujte nás na infolince nebo prostřednictvím emailu.

Být naším pravidelným zákazníkem se vyplatí. Za svou věrnost získáte výrazné slevy, zajímavé dárky a také zdarma šampon na čištění výrobku, který vám k paruce automaticky přibalíme.

Všechny sekce